krzesło flavio 5 dąb artisan 135 / 741 curio 84
Nr kat. 100567625
opis produktu
Krzesło Flavio 5 Dąb Artisan 135 / 741 Curio 84 to harmonijne zestawienie nowoczesnej formy z funkcjonalnością, która sprawdza się zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej. Model doskonale odnajduje się w salonie oraz jadalni, wprowadzając do wnętrza elegancki, a zarazem przytulny klimat. Krzesło wyróżnia się szerokim siedziskiem oraz kubełkowym kształtem, którego oparcie płynnie przechodzące w stałe podłokietniki zapewnia stabilne podparcie oraz podnosi wygodę użytkowania. Tapicerka produktu wykonana z tkaniny w szarym odcieniu nadaje całości uniwersalny, ponadczasowy charakter. Całość uzupełniają solidne, drewniane nogi w kolorze dąb artisan, które podkreślają naturalną estetykę mebla oraz gwarantują jego trwałość i stabilność. Krzesło dostępne jest w różnych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Kolor siedziska: | 741 Curio 84 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Głębokość siedziska: | 54 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Flavio 5 Dąb Artisan 135 / 741 Curio 84 to harmonijne zestawienie nowoczesnej formy z funkcjonalnością, która sprawdza się zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej. Model doskonale odnajduje się w salonie oraz jadalni, wprowadzając do wnętrza elegancki, a zarazem przytulny klimat. Krzesło wyróżnia się szerokim siedziskiem oraz kubełkowym kształtem, którego oparcie płynnie przechodzące w stałe podłokietniki zapewnia stabilne podparcie oraz podnosi wygodę użytkowania. Tapicerka produktu wykonana z tkaniny w szarym odcieniu nadaje całości uniwersalny, ponadczasowy charakter. Całość uzupełniają solidne, drewniane nogi w kolorze dąb artisan, które podkreślają naturalną estetykę mebla oraz gwarantują jego trwałość i stabilność. Krzesło dostępne jest w różnych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Kolor siedziska: | 741 Curio 84 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Głębokość siedziska: | 54 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło flavio 5 dąb artisan 135 / 741 curio 84
Nr kat. 100567625
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






