krzesło eris czarny mat / wind copper 100
Nr kat. 100495541
opis produktu
Krzesło Eris czarny mat / Wind copper 100 to model utrzymany w nurcie nowoczesnej elegancji, który stanowi odpowiedź na współczesne trendy. Prezentowane krzesło utrzymane w wyrazistych barwach łączy elementy stylu glamour z surowością typową dla estetyki loft. Projekt wyróżnia się geometryczną formą podstawy oraz efektownym wykończeniem siedziska. Charakterystyczny stelaż krzesła powstał z niezawodnego metalu, gwarantując trwałość. Czarne nogi o matowym wykończeniu powierzchni zdobi oryginalna kompozycja przestrzenna. Tapicerowane siedzisko z oparciem pokrywa przyjemny w dotyku welur w ciepłym i szykownym odcieniu rdzy. Głębię koloru potęguje subtelnie połyskująca struktura włókien. Wysokiej jakości krzesło Eris zapewnia wyjątkowy styl, wygodę użytkowania, a także stabilną konstrukcję. Wymiary powyższego wariantu sięgają 48.5 cm szerokości, 85.5 cm wysokości oraz 54 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Sztruks |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Wind miedziowe 100 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 48.5 cm |
| Wysokość: | 85.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Głębokość siedziska: | 42 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Eris czarny mat / Wind copper 100 to model utrzymany w nurcie nowoczesnej elegancji, który stanowi odpowiedź na współczesne trendy. Prezentowane krzesło utrzymane w wyrazistych barwach łączy elementy stylu glamour z surowością typową dla estetyki loft. Projekt wyróżnia się geometryczną formą podstawy oraz efektownym wykończeniem siedziska. Charakterystyczny stelaż krzesła powstał z niezawodnego metalu, gwarantując trwałość. Czarne nogi o matowym wykończeniu powierzchni zdobi oryginalna kompozycja przestrzenna. Tapicerowane siedzisko z oparciem pokrywa przyjemny w dotyku welur w ciepłym i szykownym odcieniu rdzy. Głębię koloru potęguje subtelnie połyskująca struktura włókien. Wysokiej jakości krzesło Eris zapewnia wyjątkowy styl, wygodę użytkowania, a także stabilną konstrukcję. Wymiary powyższego wariantu sięgają 48.5 cm szerokości, 85.5 cm wysokości oraz 54 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Sztruks |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Wind miedziowe 100 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 48.5 cm |
| Wysokość: | 85.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Głębokość siedziska: | 42 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło eris czarny mat / wind copper 100
Nr kat. 100495541
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












