krzesło emilia czarny mat / enjoy piaskowy 1
Nr kat. 100495520
opis produktu
Krzesło Emilia czarny mat / Enjoy piaskowy 1 to elegancki model, który łączy klasyczną kolorystykę z nowoczesną formą. Prezentowane krzesło do jadalni, salonu, kuchni, a także gabinetu charakteryzuje się tapicerowanym siedziskiem, które od wewnętrznej strony zdobi pionowe pikowanie. Model w naturalnym i łagodnym odcieniu beżu tworzy kontrastującą, a jednocześnie ponadczasową i elegancką kompozycję z czarnymi nogami. Metalowa podstawa w postaci smukłych i strzelistych nóg nadaje konstrukcji optyczną lekkość. Model wyposażony w oparcie, stałe podłokietniki, a ponadto wzbogacony o poduszkę na siedzisku – gwarantuje wygodę użytkowania. Dodatkowym atutem krzesła Emilia jest zamek błyskawiczny wszyty po zewnętrznej stronie oraz subtelnie ukryty pod zakładkami. To rozwiązanie pozwala z łatwością zadbać o nieskazitelną czystość powierzchni. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 57 cm szerokości, 83 cm wysokości oraz 61 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Żółte |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Mikrofibra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Enjoy piaskowe 1 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Głębokość siedziska: | 39 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Emilia czarny mat / Enjoy piaskowy 1 to elegancki model, który łączy klasyczną kolorystykę z nowoczesną formą. Prezentowane krzesło do jadalni, salonu, kuchni, a także gabinetu charakteryzuje się tapicerowanym siedziskiem, które od wewnętrznej strony zdobi pionowe pikowanie. Model w naturalnym i łagodnym odcieniu beżu tworzy kontrastującą, a jednocześnie ponadczasową i elegancką kompozycję z czarnymi nogami. Metalowa podstawa w postaci smukłych i strzelistych nóg nadaje konstrukcji optyczną lekkość. Model wyposażony w oparcie, stałe podłokietniki, a ponadto wzbogacony o poduszkę na siedzisku – gwarantuje wygodę użytkowania. Dodatkowym atutem krzesła Emilia jest zamek błyskawiczny wszyty po zewnętrznej stronie oraz subtelnie ukryty pod zakładkami. To rozwiązanie pozwala z łatwością zadbać o nieskazitelną czystość powierzchni. Wymiary oferowanego wariantu sięgają 57 cm szerokości, 83 cm wysokości oraz 61 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Żółte |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Mikrofibra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Enjoy piaskowe 1 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Głębokość siedziska: | 39 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło emilia czarny mat / enjoy piaskowy 1
Nr kat. 100495520
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












