leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KRZESŁA ŻÓŁTE (MUSZTARDOWE)

18 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Krzesła żółte

Energetyczny i pełen ciepła, tak w skrócie możemy opisać kolor żółty. Stosowany z umiarem, kolor żółty może nadać mieszkaniowej stylizacji wyjątkowej lekkości i designerskiego wyglądu. Jednym z popularnych wnętrzarskich dodatków w tym kolorze są krzesła żółte, które coraz częściej pojawiają się w aranżacjach mieszkań w stylu nowoczesnym. Żółte krzesła mogą ożywić minimalistyczne wnętrze i skutecznie przełamać jego monotonię. Designerskie, nowoczesne mieszkania to jednak niejedyne miejsca, w których możemy wykorzystać krzesła w tym kolorze. Poza typowo nowoczesnymi aranżacjami żółte krzesła odnajdą się również w wielu klasycznych wnętrzach. Duże znaczenie ma odpowiednie połączenie kolorów. Wybór żółtych krzeseł do salonu, kuchni czy jadalni powinien być więc odpowiednio przemyślany.

Żółte krzesła do jadalni – w jakich wnętrzach się sprawdzą?

Żółte krzesła do jadalni to domena przede wszystkim nowoczesnych, designerskich aranżacji. Z jakimi elementami połączyć żółte krzesła do jadalni, aby osiągnąć taki efekt? Kolor żółty we wnętrzach prezentuje się świetnie w towarzystwie różnych odcieni szarości. Żółte krzesła do jadalni będą się więc świetnie komponować z szarym stołem lub szarymi ścianami. Ciekawym efekt może dać też połączenie jednego żółtego krzesła z takimi samymi krzesłami w kolorze szarym. Taki pojedynczy detal w żywym, żółtym odcieniu może diametralnie zmienić wygląd całego wnętrza.

Kolor żółty możemy połączyć również z elementami zielonymi. Takie zestawienie daje wyjątkowo świeży i energetyczne efekt. Żółte krzesła do jadalni możemy więc zestawić z kilkoma dodatkami w odcieniu soczystej zieleni lub wykorzystać w jadalni z jedną ścianą pomalowaną na taki kolor.

Klasycznym zestawieniem kolorystycznym jest również kolor żółty z czarnym. Dużą popularnością cieszą się krzesła z żółtym siedziskiem i czarnymi metalowymi lub drewnianymi nogami. Żółte krzesła do jadalni przy czarnym stole skutecznie przełamią przytłaczający efekt ciemnej barwy.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.