krzesło demi czarny / dublin ciemnozielony 19
Nr kat. 100495504
opis produktu
Krzesło Demi czarny / Dublin ciemnozielony 19 to elegancki model w stylu glamour, którego minimalistyczna forma doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych. Prezentowany wariant charakteryzuje się metalową konstrukcją, gwarantując wytrzymałość i stabilność. Powyższe krzesło posiada proste i smukłe nogi, które nadają całości wizualną lekkość. Czarna podstawa tworzy elegancką kompozycję z zielonym siedziskiem w butelkowym odcieniu. Miękki i przyjemny w dotyku welur charakteryzuje się subtelnym połyskiem. Krzesło z wyprofilowanym oparciem służy wygodzie użytkowania. Wymiary powyższego modelu do kuchni, jadalni oraz salonu wynoszą 45 cm szerokości, 90.5 cm wysokości oraz 50 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Dublin ciemnozielony 19 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 90.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 42 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Demi czarny / Dublin ciemnozielony 19 to elegancki model w stylu glamour, którego minimalistyczna forma doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych. Prezentowany wariant charakteryzuje się metalową konstrukcją, gwarantując wytrzymałość i stabilność. Powyższe krzesło posiada proste i smukłe nogi, które nadają całości wizualną lekkość. Czarna podstawa tworzy elegancką kompozycję z zielonym siedziskiem w butelkowym odcieniu. Miękki i przyjemny w dotyku welur charakteryzuje się subtelnym połyskiem. Krzesło z wyprofilowanym oparciem służy wygodzie użytkowania. Wymiary powyższego modelu do kuchni, jadalni oraz salonu wynoszą 45 cm szerokości, 90.5 cm wysokości oraz 50 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Dublin ciemnozielony 19 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 90.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 50 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Głębokość siedziska: | 42 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło demi czarny / dublin ciemnozielony 19
Nr kat. 100495504
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












