krzesło chic velvet czarne / bluvel 78 zielone
Nr kat. 100220792
opis produktu
Krzesło Chic Velvet czarne / Bluvel 78 zielone to wyrazisty element wyposażenia, który przyciąga uwagę głębokim, szlachetnym kolorem oraz elegancką formą dopracowaną w każdym detalu. Siedzisko zostało pokryte miękkim welurem w odcieniu Bluvel 78 zielone, którego subtelny połysk podkreśla dekoracyjne przeszycia i nadaje całości wrażenie przytulności oraz wizualnej lekkości. Stabilna konstrukcja opiera się na smukłych, metalowych nogach w kolorze czarnym, które wprowadzają nowoczesny kontrast i zapewniają trwałość podczas codziennego użytkowania. Odpowiednio wyprofilowane oparcie oraz komfortowe siedzisko sprzyjają wygodzie zarówno podczas posiłków, jak i dłuższych spotkań przy stole. Wymiary krzesła wynoszą 51 cm szerokości, 44 cm głębokości oraz 89 cm wysokości całkowitej, przy wysokości siedziska 49 cm i głębokości siedziska 44 cm. Model doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, eklektycznych, a także w przestrzeniach inspirowanych stylem glamour lub urban jungle, gdzie stanie się wyrazistym, a jednocześnie harmonijnym akcentem wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Bluvel 78 Zielone |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Chic Velvet czarne / Bluvel 78 zielone to wyrazisty element wyposażenia, który przyciąga uwagę głębokim, szlachetnym kolorem oraz elegancką formą dopracowaną w każdym detalu. Siedzisko zostało pokryte miękkim welurem w odcieniu Bluvel 78 zielone, którego subtelny połysk podkreśla dekoracyjne przeszycia i nadaje całości wrażenie przytulności oraz wizualnej lekkości. Stabilna konstrukcja opiera się na smukłych, metalowych nogach w kolorze czarnym, które wprowadzają nowoczesny kontrast i zapewniają trwałość podczas codziennego użytkowania. Odpowiednio wyprofilowane oparcie oraz komfortowe siedzisko sprzyjają wygodzie zarówno podczas posiłków, jak i dłuższych spotkań przy stole. Wymiary krzesła wynoszą 51 cm szerokości, 44 cm głębokości oraz 89 cm wysokości całkowitej, przy wysokości siedziska 49 cm i głębokości siedziska 44 cm. Model doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, eklektycznych, a także w przestrzeniach inspirowanych stylem glamour lub urban jungle, gdzie stanie się wyrazistym, a jednocześnie harmonijnym akcentem wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Signal Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Bluvel 78 Zielone |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Wysokość siedziska: | 49 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
Signal Meble Sp. z o.o. Sp.k. ROLNA 6 25-419 KIELCE POLSKA e.stefankiewicz@signal.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło chic velvet czarne / bluvel 78 zielone
Nr kat. 100220792
Mogą Cię zainteresować
Wybierz inne w tym kolorze







