krzesło batilda a1 czarne drewno / retro brandy 691b
Nr kat. 100495441
opis produktu
Krzesło Batilda a1 czarne drewno / retro brandy 691b to wyjątkowa propozycja, która łączy urok i przytulność brązowej skóry z surowością metalowej konstrukcji. Powyższe krzesło do kuchni, jadalni, salonu oraz gabinetu doskonale odnajdzie się w aranżacjach loft, skandynawskich, rustykalnych, boho, mid-modern, retro oraz nowoczesnych. Eklektyczny design wprowadzi do wnętrza szczególną wartość estetyczną, ale również wygodę użytkowania. Metalowa konstrukcja w postaci czarnych i strzelistych nóg odpowiada za stabilną i wytrzymałą formę. Podstawa scalona krzyżującymi się listwami tworzy spójną kompozycję z profilowanymi siedziskiem o ciekawym i niebanalnym kształcie, które pokrywa brązowa skóra w ciepłym odcieniu retro brandy. Wymiary krzesła Batilda sięgają 47 cm szerokości, 82.5 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | retro brandy 691B |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Szerokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 82.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Krzesło Batilda a1 czarne drewno / retro brandy 691b to wyjątkowa propozycja, która łączy urok i przytulność brązowej skóry z surowością metalowej konstrukcji. Powyższe krzesło do kuchni, jadalni, salonu oraz gabinetu doskonale odnajdzie się w aranżacjach loft, skandynawskich, rustykalnych, boho, mid-modern, retro oraz nowoczesnych. Eklektyczny design wprowadzi do wnętrza szczególną wartość estetyczną, ale również wygodę użytkowania. Metalowa konstrukcja w postaci czarnych i strzelistych nóg odpowiada za stabilną i wytrzymałą formę. Podstawa scalona krzyżującymi się listwami tworzy spójną kompozycję z profilowanymi siedziskiem o ciekawym i niebanalnym kształcie, które pokrywa brązowa skóra w ciepłym odcieniu retro brandy. Wymiary krzesła Batilda sięgają 47 cm szerokości, 82.5 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | retro brandy 691B |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Szerokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 82.5 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło batilda a1 czarne drewno / retro brandy 691b
Nr kat. 100495441
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











