krzesło andre czarny / karmelowe
Nr kat. 100563783
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Karmelowy |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Głębokość siedziska: | 55 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Karmelowy |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Głębokość siedziska: | 55 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło andre czarny / karmelowe
Nr kat. 100563783
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








