korek klik-klak ceramiczny do umywalki lub bidetu excellent złoty szczotkowany arin.1485.01gb
Nr kat. 100463969
opis produktu
Korek Klik-Klak Ceramiczny Do Umywalki Lub Bidetu Excellent Złoty Szczotkowany Arin.1485.01gb to elegancki i nowoczesny element wyposażenia łazienki, który znakomicie łączy funkcjonalność z estetyką. Dzięki okrągłemu kształtowi o średnicy 63 mm doskonale maskuje odpływ, nadając pomieszczeniu wyjątkowy charakter, wbudowana funkcja klik-klak ułatwia obsługę umożliwiając szybkie zamknięcie i otwarcie odpływu. Model wykonany z wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość i niezawodność, złoty szczotkowany kolor nadaje mu ekskluzywny wygląd. Produkt dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| System zamykania korka: | Klik-klak |
| Rodzaj korka: | Uniwersalny |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Korek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | ARIN.1485.01GB |
| Waga brutto: | 0.320 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Korek Klik-Klak Ceramiczny Do Umywalki Lub Bidetu Excellent Złoty Szczotkowany Arin.1485.01gb to elegancki i nowoczesny element wyposażenia łazienki, który znakomicie łączy funkcjonalność z estetyką. Dzięki okrągłemu kształtowi o średnicy 63 mm doskonale maskuje odpływ, nadając pomieszczeniu wyjątkowy charakter, wbudowana funkcja klik-klak ułatwia obsługę umożliwiając szybkie zamknięcie i otwarcie odpływu. Model wykonany z wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość i niezawodność, złoty szczotkowany kolor nadaje mu ekskluzywny wygląd. Produkt dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| System zamykania korka: | Klik-klak |
| Rodzaj korka: | Uniwersalny |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Korek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | ARIN.1485.01GB |
| Waga brutto: | 0.320 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
korek klik-klak ceramiczny do umywalki lub bidetu excellent złoty szczotkowany arin.1485.01gb
Nr kat. 100463969
Wybrane dla Ciebie




