konsolka alisma złota / biały czysty marmur / rzymskie szkło hartowane
Nr kat. 100495401
opis produktu
Konsolka Alisma złota / biały czysty marmur / rzymskie szkło hartowane to doskonałe rozwiązanie do przedpokoju, a także salonu. Prezentowana konsola zajmuje niewiele miejsca, a zapewnia wyjątkowy efekt wizualny, wzbogacając przestrzeń elegancką kolorystyką oraz wyrafinowanym wzornictwem. Powyższy mebel charakteryzuje się minimalistycznym stelażem w złotym kolorze, którego połyskująca powierzchnia rozświetla wnętrze. Półki oferowanego modelu prezentują biały odcień marmuru rzymskiego, dzięki czemu znakomicie odnajdą się w aranżacjach eleganckich, glamour, art deco oraz eklektycznych. Mebel wykonany z metalu oraz szkła hartowanego o podwyższonej odporności na stłuczenia mierzy 80 cm szerokości, 79 cm wysokości oraz 26 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Konsolka |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 79.000 |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 26 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Szkło hartowane |
| Kolor blatu: | Biały marmur rzymski |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 80.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Konsolka Alisma złota / biały czysty marmur / rzymskie szkło hartowane to doskonałe rozwiązanie do przedpokoju, a także salonu. Prezentowana konsola zajmuje niewiele miejsca, a zapewnia wyjątkowy efekt wizualny, wzbogacając przestrzeń elegancką kolorystyką oraz wyrafinowanym wzornictwem. Powyższy mebel charakteryzuje się minimalistycznym stelażem w złotym kolorze, którego połyskująca powierzchnia rozświetla wnętrze. Półki oferowanego modelu prezentują biały odcień marmuru rzymskiego, dzięki czemu znakomicie odnajdą się w aranżacjach eleganckich, glamour, art deco oraz eklektycznych. Mebel wykonany z metalu oraz szkła hartowanego o podwyższonej odporności na stłuczenia mierzy 80 cm szerokości, 79 cm wysokości oraz 26 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Konsolka |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 79.000 |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 26 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Szkło hartowane |
| Kolor blatu: | Biały marmur rzymski |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 80.5 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
konsolka alisma złota / biały czysty marmur / rzymskie szkło hartowane
Nr kat. 100495401
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












