komoda perugia peag06 2d1s fresko / old style
Nr kat. 100530033
Komody
Meble
Komody z drzwiami i szufladami
Meble do salonu
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Komody z 1 szufladą
Komody drewniane naturalne
Komody do sypialni
Komody rustykalne
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do pokoju dziecięcego
Komody grafitowe
Vintage
Perugia
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Perugia |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Meble Wójcik |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Old style szary |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 106.2 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor frontu: | Old style styl szary / fresko |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Old style szary |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble WÓJCIK Sp. z o.o. MAZURSKA 45 82-300 ELBLĄG POLSKA k.raszewski@meblewojcik.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Komody z drzwiami i szufladami
Meble do salonu
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Komody z 1 szufladą
Komody drewniane naturalne
Komody do sypialni
Komody rustykalne
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do pokoju dziecięcego
Komody grafitowe
Vintage
Perugia
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Perugia |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Meble Wójcik |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Old style szary |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 106.2 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor frontu: | Old style styl szary / fresko |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Old style szary |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble WÓJCIK Sp. z o.o. MAZURSKA 45 82-300 ELBLĄG POLSKA k.raszewski@meblewojcik.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda perugia peag06 2d1s fresko / old style
Nr kat. 100530033
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




