komoda milton ml03 3d3s dąb cremona torro / biały mat
Nr kat. 100560137
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Milton |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb cremona torro |
| Kolor stelażu: | Dąb cremona torro |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 164 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona torro |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Milton |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb cremona torro |
| Kolor stelażu: | Dąb cremona torro |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 164 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona torro |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda milton ml03 3d3s dąb cremona torro / biały mat
Nr kat. 100560137
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








