komoda łazienkowa cersanit calma 60 cm biały połysk s1002-013
Nr kat. 100527005
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | calma |
| Nóżki w zestawie: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 76.8 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | S1002-013 |
| Waga brutto: | 16.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | calma |
| Nóżki w zestawie: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 76.8 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | S1002-013 |
| Waga brutto: | 16.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda łazienkowa cersanit calma 60 cm biały połysk s1002-013
Nr kat. 100527005


