komoda formo km-1 biała dąb artisan
Nr kat. 100621164
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 77 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 77 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda formo km-1 biała dąb artisan
Nr kat. 100621164
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



