kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną invena svart chrom połysk au-85-001-x
Nr kat. 100587430
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Invena |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Kolekcja: | Svart |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Rozmiar deszczownicy: | 22,5 x 22,5 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 1-otworowa |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 101 X 36 X 8,5 CM |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Dostawca: | INVENA |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Kod producenta: | AU-85-001-X |
| Waga brutto: | 3.990 kg |
| Nowość: | Tak |
INVENA S.A. INVENA S.A. UL. GRABSKIEGO 3 75-209 KOSZALIN POLSKA koszalin@invena.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Invena |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Kolekcja: | Svart |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Rozmiar deszczownicy: | 22,5 x 22,5 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 1-otworowa |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 101 X 36 X 8,5 CM |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Dostawca: | INVENA |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Kod producenta: | AU-85-001-X |
| Waga brutto: | 3.990 kg |
| Nowość: | Tak |
INVENA S.A. INVENA S.A. UL. GRABSKIEGO 3 75-209 KOSZALIN POLSKA koszalin@invena.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną invena svart chrom połysk au-85-001-x
Nr kat. 100587430
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





