kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną invena musta chrom połysk au-84-001-x
Nr kat. 100587428
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Marka: | Invena |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Kolekcja: | Musta |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Rozmiar deszczownicy: | 23 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 1-otworowa |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 101 X 35,5 X 8,5 CM |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Dostawca: | INVENA |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Kod producenta: | AU-84-001-X |
| Waga brutto: | 3.870 kg |
| Nowość: | Tak |
INVENA S.A. INVENA S.A. UL. GRABSKIEGO 3 75-209 KOSZALIN POLSKA koszalin@invena.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Marka: | Invena |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Kolekcja: | Musta |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Typ kolumny prysznicowej: | Termostatyczna |
| Rozmiar deszczownicy: | 23 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 1-otworowa |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 101 X 35,5 X 8,5 CM |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Dostawca: | INVENA |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Kod producenta: | AU-84-001-X |
| Waga brutto: | 3.870 kg |
| Nowość: | Tak |
INVENA S.A. INVENA S.A. UL. GRABSKIEGO 3 75-209 KOSZALIN POLSKA koszalin@invena.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną invena musta chrom połysk au-84-001-x
Nr kat. 100587428
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




