Kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną Valvex Cubus chrom połysk 2447140
1/2

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Firma Valvex stworzyła kolumnę prysznicową Cubus, która wykonana została z najlepszych materiałów. Gwarantuje to niezwykłą trwałość produktu, pozwalając cieszyć się jego eleganckim wyglądem przez wiele lat. Model w modnym kolorze chrom pasować będzie do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji, gdzie powtarzać będzie się jego odcień. Pozwoli stworzyć to przepiękną spójność aranżacyjna. Kolumna Cubus niezwykle prezentuje się w kabinach prysznicowych typu walk-in. Deszczownica sprawia, że relaks pod ciepłym strumieniem wody stanie się Twoją rutyną. Kolumnę prysznicową łatwo utrzymać w czystości.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:Kolumna prysznicowa
Dostawca:Valvex
Gwarancja:5 lat
Miejsce montażu:Ścienne
Kolekcja:Cubus
Kolor:Chrom
Typ kolumny prysznicowej:Z baterią termostatyczną
Bateria termostatyczna:Tak
Regulacja wysokości deszczowni:Tak
Ilość funkcji słuchawki prysznicowej:1-funkcyjna
Rozmiar/średnica deszczowni:25 x 25 cm
Montaż w istniejących otworach:Nie
Kod producenta:2447140

Opinie

kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną valvex cubus chrom połysk 2447140

Nr kat. 100177689

979 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysyłamy w 7-9 dni

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU

Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ

Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE

Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ

Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.