kolumna prysznicowa laveo pretto chrom połysk plp_00ox
Nr kat. 100199762
opis produktu
Nowoczesna KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO PRETTO, wykonana z najwyższej jakości komponentów, zapewnia wysoki standard użytkowania. Stalowa, okrągła deszczownica typu slim o średnicy 25cm wkomponuje się w każde rozwiązanie aranżacyjne pomieszczenia łazienkowego. Silikonowy, długi wąż z systemem anty-skręt nie plącze się podczas codziennej eksploatacji. Na uwagę zasługuje podłużna słuchawka natryskowa, posiadająca pojedynczy strumień mgiełki. Dodatkowo, konstrukcja kolumny pozwala na dowolną regulację mosiężnego mocowania, które można dostosować do swoich potrzeb. Wysokość całego zestawu wynosi 100cm.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pretto |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kod producenta: | PLP_00OX |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 97 X 35 X 8 CM |
| Waga brutto: | 3.760 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesna KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO PRETTO, wykonana z najwyższej jakości komponentów, zapewnia wysoki standard użytkowania. Stalowa, okrągła deszczownica typu slim o średnicy 25cm wkomponuje się w każde rozwiązanie aranżacyjne pomieszczenia łazienkowego. Silikonowy, długi wąż z systemem anty-skręt nie plącze się podczas codziennej eksploatacji. Na uwagę zasługuje podłużna słuchawka natryskowa, posiadająca pojedynczy strumień mgiełki. Dodatkowo, konstrukcja kolumny pozwala na dowolną regulację mosiężnego mocowania, które można dostosować do swoich potrzeb. Wysokość całego zestawu wynosi 100cm.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pretto |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kod producenta: | PLP_00OX |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 97 X 35 X 8 CM |
| Waga brutto: | 3.760 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa laveo pretto chrom połysk plp_00ox
Nr kat. 100199762
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Nowoczesna KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO PRETTO, wykonana z najwyższej jakości komponentów, zapewnia wysoki standard użytkowania. Stalowa, okrągła deszczownica typu slim o średnicy 25cm wkomponuje się w każde rozwiązanie aranżacyjne pomieszczenia łazienkowego. Silikonowy, długi wąż z systemem anty-skręt nie plącze się podczas codziennej eksploatacji. Na uwagę zasługuje podłużna słuchawka natryskowa, posiadająca pojedynczy strumień mgiełki. Dodatkowo, konstrukcja kolumny pozwala na dowolną regulację mosiężnego mocowania, które można dostosować do swoich potrzeb. Wysokość całego zestawu wynosi 100cm.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pretto |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kod producenta: | PLP_00OX |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 97 X 35 X 8 CM |
| Waga brutto: | 3.760 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


