kolumna prysznicowa laveo largo czarny/chrom pah_70ob
Nr kat. 100446204

opis produktu
Kolumna Prysznicowa Laveo Largo Czarna/Chrom Pah_70ob to nowoczesny element wyposażenia łazienki łączący elegancję z funkcjonalnością. Wykonany z mosiądzu, stali i tworzywa sztucznego zapewnia trwałe użytkowanie, jego wykończenie w kolorze czarnym i chromu doskonale wpisuje się w minimalistyczne aranżacje. W skład kolumny wchodzi bateria z płaską dźwignią, okrągła deszczownica o średnicy 25 cm z możliwością regulacji wysokości, okrągła 3-funkcyjna słuchawka prysznicowa oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z praktyczną końcówką zapobiegającą jego skręcaniu. System antykamień skutecznie ogranicza osadzanie się kamienia ułatwiając utrzymanie w czystości słuchawki i deszczownicy.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Largo |
| Kolor: | Czarny/chrom |
| Wykończenie powłoki: | Mat/połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | PAH_70OB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 80 X 42 X 14,5 CM |
| Waga brutto: | 5.050 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Kolumna Prysznicowa Laveo Largo Czarna/Chrom Pah_70ob to nowoczesny element wyposażenia łazienki łączący elegancję z funkcjonalnością. Wykonany z mosiądzu, stali i tworzywa sztucznego zapewnia trwałe użytkowanie, jego wykończenie w kolorze czarnym i chromu doskonale wpisuje się w minimalistyczne aranżacje. W skład kolumny wchodzi bateria z płaską dźwignią, okrągła deszczownica o średnicy 25 cm z możliwością regulacji wysokości, okrągła 3-funkcyjna słuchawka prysznicowa oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z praktyczną końcówką zapobiegającą jego skręcaniu. System antykamień skutecznie ogranicza osadzanie się kamienia ułatwiając utrzymanie w czystości słuchawki i deszczownicy.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Largo |
| Kolor: | Czarny/chrom |
| Wykończenie powłoki: | Mat/połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | PAH_70OB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 80 X 42 X 14,5 CM |
| Waga brutto: | 5.050 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa laveo largo czarny/chrom pah_70ob
Nr kat. 100446204
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Laveo Largo Czarna/Chrom Pah_70ob to nowoczesny element wyposażenia łazienki łączący elegancję z funkcjonalnością. Wykonany z mosiądzu, stali i tworzywa sztucznego zapewnia trwałe użytkowanie, jego wykończenie w kolorze czarnym i chromu doskonale wpisuje się w minimalistyczne aranżacje. W skład kolumny wchodzi bateria z płaską dźwignią, okrągła deszczownica o średnicy 25 cm z możliwością regulacji wysokości, okrągła 3-funkcyjna słuchawka prysznicowa oraz wąż prysznicowy o długości 150 cm z praktyczną końcówką zapobiegającą jego skręcaniu. System antykamień skutecznie ogranicza osadzanie się kamienia ułatwiając utrzymanie w czystości słuchawki i deszczownicy.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Largo |
| Kolor: | Czarny/chrom |
| Wykończenie powłoki: | Mat/połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | PAH_70OB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 80 X 42 X 14,5 CM |
| Waga brutto: | 5.050 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


