kolumna prysznicowa laveo largo biały/chrom pah_60ob
Nr kat. 100446203

opis produktu
Kolumna Prysznicowa Laveo Largo Biała/Chrom Pah_60ob to doskonały wybór dla osób ceniących współczesny design oraz praktyczne rozwiązania w łazience. Wykonana z mosiądzu, stali i plastiku gwarantuje solidność i trwałość, zestawienie bieli i chromu nadaje jej nowoczesny wygląd. Kolumna składa się z baterii z pojedynczą płaską dźwignią, okrągłej deszczownicy o średnicy 25 cm z możliwością regulacji wysokości, okrągłej 3-funkcyjnej słuchawki prysznicowej z uchwytem oraz węża prysznicowego o długości 150 cm z końcówką antyskrętną. Zastosowany system antykamień ułatwia czyszczenie słuchawki i deszczownicy z osadu kamiennego.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Largo |
| Kolor: | Biały/chrom |
| Wykończenie powłoki: | Mat/połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | PAH_60OB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 80 X 42 X 14,5 CM |
| Waga brutto: | 5.050 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Kolumna Prysznicowa Laveo Largo Biała/Chrom Pah_60ob to doskonały wybór dla osób ceniących współczesny design oraz praktyczne rozwiązania w łazience. Wykonana z mosiądzu, stali i plastiku gwarantuje solidność i trwałość, zestawienie bieli i chromu nadaje jej nowoczesny wygląd. Kolumna składa się z baterii z pojedynczą płaską dźwignią, okrągłej deszczownicy o średnicy 25 cm z możliwością regulacji wysokości, okrągłej 3-funkcyjnej słuchawki prysznicowej z uchwytem oraz węża prysznicowego o długości 150 cm z końcówką antyskrętną. Zastosowany system antykamień ułatwia czyszczenie słuchawki i deszczownicy z osadu kamiennego.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Largo |
| Kolor: | Biały/chrom |
| Wykończenie powłoki: | Mat/połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | PAH_60OB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 80 X 42 X 14,5 CM |
| Waga brutto: | 5.050 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa laveo largo biały/chrom pah_60ob
Nr kat. 100446203
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Kolumna Prysznicowa Laveo Largo Biała/Chrom Pah_60ob to doskonały wybór dla osób ceniących współczesny design oraz praktyczne rozwiązania w łazience. Wykonana z mosiądzu, stali i plastiku gwarantuje solidność i trwałość, zestawienie bieli i chromu nadaje jej nowoczesny wygląd. Kolumna składa się z baterii z pojedynczą płaską dźwignią, okrągłej deszczownicy o średnicy 25 cm z możliwością regulacji wysokości, okrągłej 3-funkcyjnej słuchawki prysznicowej z uchwytem oraz węża prysznicowego o długości 150 cm z końcówką antyskrętną. Zastosowany system antykamień ułatwia czyszczenie słuchawki i deszczownicy z osadu kamiennego.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Largo |
| Kolor: | Biały/chrom |
| Wykończenie powłoki: | Mat/połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | PAH_60OB |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 80 X 42 X 14,5 CM |
| Waga brutto: | 5.050 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


