kolumna prysznicowa laveo cers chrom połysk pl7_00ox
Nr kat. 100249175

opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO CERS PL7_00OX to ponadczasowa i uniwersalna bateria prysznicowa, która zapewnia najwyższy komfort użytkowania, dzięki swojej funkcjonalności, trwałości oraz innowacyjnym rozwiązaniom. Model baterii montowanej na ścianie obejmuje deszczownicę, słuchawkę z pięcioma funkcjami strumienia, drążek oraz wąż. Chromowany kolor wnosi do wnętrza atmosferę nowoczesności, subtelne rozświetlenie oraz wizualną lekkość. Baterie i natryski chromowane wyróżniają się wysoką odpornością na szkodliwe działania czynników mechanicznych.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Laveo |
| Kolekcja: | Cers |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 22 CM |
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | PL7_00OX |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 97 X 35 X 7 CM |
| Waga brutto: | 2.534 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO CERS PL7_00OX to ponadczasowa i uniwersalna bateria prysznicowa, która zapewnia najwyższy komfort użytkowania, dzięki swojej funkcjonalności, trwałości oraz innowacyjnym rozwiązaniom. Model baterii montowanej na ścianie obejmuje deszczownicę, słuchawkę z pięcioma funkcjami strumienia, drążek oraz wąż. Chromowany kolor wnosi do wnętrza atmosferę nowoczesności, subtelne rozświetlenie oraz wizualną lekkość. Baterie i natryski chromowane wyróżniają się wysoką odpornością na szkodliwe działania czynników mechanicznych.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Laveo |
| Kolekcja: | Cers |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 22 CM |
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | PL7_00OX |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 97 X 35 X 7 CM |
| Waga brutto: | 2.534 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa laveo cers chrom połysk pl7_00ox
Nr kat. 100249175
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA LAVEO CERS PL7_00OX to ponadczasowa i uniwersalna bateria prysznicowa, która zapewnia najwyższy komfort użytkowania, dzięki swojej funkcjonalności, trwałości oraz innowacyjnym rozwiązaniom. Model baterii montowanej na ścianie obejmuje deszczownicę, słuchawkę z pięcioma funkcjami strumienia, drążek oraz wąż. Chromowany kolor wnosi do wnętrza atmosferę nowoczesności, subtelne rozświetlenie oraz wizualną lekkość. Baterie i natryski chromowane wyróżniają się wysoką odpornością na szkodliwe działania czynników mechanicznych.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Laveo |
| Kolekcja: | Cers |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: |
|
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 22 CM |
| Ilość funkcji: | 5-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | PL7_00OX |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 97 X 35 X 7 CM |
| Waga brutto: | 2.534 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


