kolumna prysznicowa z wylewką invena alonia chrom połysk au-70-d01-v
Nr kat. 100587421
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Invena |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Kolekcja: | Alonia |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa z wylewką |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Typ baterii wannowej: | 1-otworowa |
| Wąż antyskrętny: | Nie |
| Wymiar opakowania [cm]: | 41,5 X 79,8 X 13,8 CM |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Dostawca: | INVENA |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Kod producenta: | AU-70-D01-V |
| Waga brutto: | 4.900 kg |
| Nowość: | Tak |
INVENA S.A. INVENA S.A. UL. GRABSKIEGO 3 75-209 KOSZALIN POLSKA koszalin@invena.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Invena |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Kolekcja: | Alonia |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa z wylewką |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Typ baterii wannowej: | 1-otworowa |
| Wąż antyskrętny: | Nie |
| Wymiar opakowania [cm]: | 41,5 X 79,8 X 13,8 CM |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Dostawca: | INVENA |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Kod producenta: | AU-70-D01-V |
| Waga brutto: | 4.900 kg |
| Nowość: | Tak |
INVENA S.A. INVENA S.A. UL. GRABSKIEGO 3 75-209 KOSZALIN POLSKA koszalin@invena.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa z wylewką invena alonia chrom połysk au-70-d01-v
Nr kat. 100587421
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








