kolumna prysznicowa excellent pi grafit szczotkowany arex.1281ab
Nr kat. 100556042


opis produktu
Kolumna prysznicowa Excellent Pi grafit szczotkowany AREX.1281AB to model, który został zaprojektowany z myślą o aranżacjach nowoczesnych, a także eklektycznych. Prezentowana kolumna prysznicowa wyróżnia się odcieniem grafitu, którego surowy charakter podkreśla szczotkowane wykończenie powierzchni. Powyższy zestaw prysznicowy z baterią mieszaczową wyposażony został w deszczownicę o średnicy 25 cm, jednofunkcyjną słuchawkę z wężem prysznicowym oraz wygodny w użytkowaniu uchwyt, który pozwala precyzyjnie i swobodnie regulować strumień wody. Wysokość kolumny prysznicowej Excellent Pi wynosi 124-158 cm, zaś głębokość sięga 49.5 cm. Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | pi |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | AREX.1281AB |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 5.750 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Kolumna prysznicowa Excellent Pi grafit szczotkowany AREX.1281AB to model, który został zaprojektowany z myślą o aranżacjach nowoczesnych, a także eklektycznych. Prezentowana kolumna prysznicowa wyróżnia się odcieniem grafitu, którego surowy charakter podkreśla szczotkowane wykończenie powierzchni. Powyższy zestaw prysznicowy z baterią mieszaczową wyposażony został w deszczownicę o średnicy 25 cm, jednofunkcyjną słuchawkę z wężem prysznicowym oraz wygodny w użytkowaniu uchwyt, który pozwala precyzyjnie i swobodnie regulować strumień wody. Wysokość kolumny prysznicowej Excellent Pi wynosi 124-158 cm, zaś głębokość sięga 49.5 cm. Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | pi |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | AREX.1281AB |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 5.750 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa excellent pi grafit szczotkowany arex.1281ab
Nr kat. 100556042
Cena katalogowa: 2 500 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 500 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Kolumna prysznicowa Excellent Pi grafit szczotkowany AREX.1281AB to model, który został zaprojektowany z myślą o aranżacjach nowoczesnych, a także eklektycznych. Prezentowana kolumna prysznicowa wyróżnia się odcieniem grafitu, którego surowy charakter podkreśla szczotkowane wykończenie powierzchni. Powyższy zestaw prysznicowy z baterią mieszaczową wyposażony został w deszczownicę o średnicy 25 cm, jednofunkcyjną słuchawkę z wężem prysznicowym oraz wygodny w użytkowaniu uchwyt, który pozwala precyzyjnie i swobodnie regulować strumień wody. Wysokość kolumny prysznicowej Excellent Pi wynosi 124-158 cm, zaś głębokość sięga 49.5 cm. Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Kolekcja: | pi |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | AREX.1281AB |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga brutto: | 5.750 kg |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


