kolumna prysznicowa deante arnika titanium nac_d1qk
Nr kat. 100253423
opis produktu
Deszczownica Arnika Titanium w efektownym, charakterystycznym dla tej kolekcji odcieniu ciemnej szarości, składa się ze ściennej baterii mieszaczowej z wygodnymi pokrętłami zamiast standardowej dźwigni, drążka o regulowanej wysokości, ustawionego asymetrycznie względem baterii, głowicy natryskowej oraz węża ze słuchawką prysznicową. Wąż o długości 1,5 m wyposażony został w system anty-twist zapobiegający jego skręcaniu, a słuchawka w system anti-calc ułatwiający utrzymanie jej w czystości. Dodatkowo użytkownik może dopasować ustawienie słuchawki do swoich potrzeb, dzięki możliwości regulacji wysokości i kąta nachylenia. Głowica natryskowa ma średnicę 25 cm, co gwarantuje przyjemną i komfortową kąpiel. Prezentowana deszczownia charakteryzuje się także szybką reakcją na włączanie i wyłączanie wody, dzięki czemu jest nie tylko ekologiczna, ale i ekonomiczna. Jej nowoczesny design oraz wyjątkowy kolor, nawiązujący do kolorów ziemi, spodobają się wszystkim miłośnikom minimalistycznych, skandynawskich i industrialnych wnętrz.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 87 X 43,5 X 9 CM |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Titanium |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_D1QK |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 5.580 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Rysunek techniczny
Karta techniczna
Instrukcja montazu
Atest higieniczny
Warunki gwarancji
NAC_X1QK
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
NAC_X1QK_new_manual
czyszczenie_dysz_cleaning_nozzles_manual_2
Titanium
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
DWU deszczownie mieszaczowe
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deszczownica Arnika Titanium w efektownym, charakterystycznym dla tej kolekcji odcieniu ciemnej szarości, składa się ze ściennej baterii mieszaczowej z wygodnymi pokrętłami zamiast standardowej dźwigni, drążka o regulowanej wysokości, ustawionego asymetrycznie względem baterii, głowicy natryskowej oraz węża ze słuchawką prysznicową. Wąż o długości 1,5 m wyposażony został w system anty-twist zapobiegający jego skręcaniu, a słuchawka w system anti-calc ułatwiający utrzymanie jej w czystości. Dodatkowo użytkownik może dopasować ustawienie słuchawki do swoich potrzeb, dzięki możliwości regulacji wysokości i kąta nachylenia. Głowica natryskowa ma średnicę 25 cm, co gwarantuje przyjemną i komfortową kąpiel. Prezentowana deszczownia charakteryzuje się także szybką reakcją na włączanie i wyłączanie wody, dzięki czemu jest nie tylko ekologiczna, ale i ekonomiczna. Jej nowoczesny design oraz wyjątkowy kolor, nawiązujący do kolorów ziemi, spodobają się wszystkim miłośnikom minimalistycznych, skandynawskich i industrialnych wnętrz.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 87 X 43,5 X 9 CM |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Titanium |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_D1QK |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 5.580 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Rysunek techniczny
Karta techniczna
Instrukcja montazu
Atest higieniczny
Warunki gwarancji
NAC_X1QK
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
NAC_X1QK_new_manual
czyszczenie_dysz_cleaning_nozzles_manual_2
Titanium
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
DWU deszczownie mieszaczowe
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa deante arnika titanium nac_d1qk
Nr kat. 100253423
Przeglądaj inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie






