kinkiet wall 31468 led 15w biały/srebrny
Nr kat. 100419893
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 10.50 cm |
| Długość: | 60 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Prostokątne |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 1545 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | WALL LAMP |
| Produkt Eko: | Tak |
| Produkt polski: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 10.50 cm |
| Długość: | 60 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Prostokątne |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 1545 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | WALL LAMP |
| Produkt Eko: | Tak |
| Produkt polski: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet wall 31468 led 15w biały/srebrny
Nr kat. 100419893
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





