kinkiet torre lp-108/1w wh 2xgu10 biały
Nr kat. 100269193
opis produktu
KINKIET TORRE LP-108/1W WH 2XGU10 BIAŁY jest idealną propozycją dla każdego miłośnika subtelnych rozwiązań. Ten element wyposażenia doskonale oświetli korytarz oraz doświetli istotne przedmioty aranżacji. Swoje miejsce odnajdzie w salonie, czy w sypialni. KINKIET TORRE LP-108/1W WH 2XGU10 BIAŁY jest utrzymany w białej barwie. Został wykonany ze stopu metali. Posiada gwint typu GU10. Stopień szczelności produktu to IP20. Oznacza to, że sprawdzi się wewnątrz budynku, w suchych pomieszczeniach. Jego wysokość to 16,5 cm. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt KINKIET TORRE LP-108/1W WH 2XGU10 BIAŁY.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Średnica: | 6 cm |
| Szerokość: | 6 cm |
| Długość: | 6 cm |
| Wysokość: | 16.50 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TORRE |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KINKIET TORRE LP-108/1W WH 2XGU10 BIAŁY jest idealną propozycją dla każdego miłośnika subtelnych rozwiązań. Ten element wyposażenia doskonale oświetli korytarz oraz doświetli istotne przedmioty aranżacji. Swoje miejsce odnajdzie w salonie, czy w sypialni. KINKIET TORRE LP-108/1W WH 2XGU10 BIAŁY jest utrzymany w białej barwie. Został wykonany ze stopu metali. Posiada gwint typu GU10. Stopień szczelności produktu to IP20. Oznacza to, że sprawdzi się wewnątrz budynku, w suchych pomieszczeniach. Jego wysokość to 16,5 cm. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt KINKIET TORRE LP-108/1W WH 2XGU10 BIAŁY.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Średnica: | 6 cm |
| Szerokość: | 6 cm |
| Długość: | 6 cm |
| Wysokość: | 16.50 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TORRE |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet torre lp-108/1w wh 2xgu10 biały
Nr kat. 100269193
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








