kinkiet stella 234841 2xe14 stalowy/biały
Nr kat. 100344753
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 35.50 cm |
| Wysokość: | 6.50 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Rurki |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | STELLA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 35.50 cm |
| Wysokość: | 6.50 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Rurki |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | STELLA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet stella 234841 2xe14 stalowy/biały
Nr kat. 100344753
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



