kinkiet peak 108690 2xe14 czarny
Nr kat. 100423352
opis produktu
Kinkiet Peak 108690 2Xe14 to nowoczesny i oryginalny model z dwoma źródłami światła, który doskonale sprawdzi się w korytarzu i przedpokoju, jako doświetlenie salonu, a także w postaci zastępującej lampkę nocną. Prezentowany model z kolekcji Peak marki Markslojd posiada czarny kolor, minimalistyczne przewody oraz reflektory w formie podłużnych i smukłych tub. Wymiary kinkietu Peak sięgają 62 cm szerokości, 12 cm średnicy oraz 50,5 cm wysokości. Produkt wykonany ze stopu metali gwarantuje trwałość i nieskazitelny wygląd przy minimalnym stopniu pielęgnacji. Oświetlenie dekoracyjne o maksymalnej mocy 40 W występuje w ofercie bez żarówek. Modele kompatybilne z gwintem E14 do nabycia oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Średnica: | 62 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Długość: | 62 cm |
| Wysokość: | 50.50 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PEAK |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kinkiet Peak 108690 2Xe14 to nowoczesny i oryginalny model z dwoma źródłami światła, który doskonale sprawdzi się w korytarzu i przedpokoju, jako doświetlenie salonu, a także w postaci zastępującej lampkę nocną. Prezentowany model z kolekcji Peak marki Markslojd posiada czarny kolor, minimalistyczne przewody oraz reflektory w formie podłużnych i smukłych tub. Wymiary kinkietu Peak sięgają 62 cm szerokości, 12 cm średnicy oraz 50,5 cm wysokości. Produkt wykonany ze stopu metali gwarantuje trwałość i nieskazitelny wygląd przy minimalnym stopniu pielęgnacji. Oświetlenie dekoracyjne o maksymalnej mocy 40 W występuje w ofercie bez żarówek. Modele kompatybilne z gwintem E14 do nabycia oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Średnica: | 62 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Długość: | 62 cm |
| Wysokość: | 50.50 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PEAK |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet peak 108690 2xe14 czarny
Nr kat. 100423352
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



