kinkiet parma lp0612/1ws led biały
Nr kat. 100467804
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 14.40 cm |
| Długość: | 11.50 cm |
| Wysokość: | 11.50 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Kolekcja: | PARMA |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 14.40 cm |
| Długość: | 11.50 cm |
| Wysokość: | 11.50 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Kolekcja: | PARMA |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet parma lp0612/1ws led biały
Nr kat. 100467804
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










