kinkiet norte 1122 2 bl bm ro wh 2xe27/led biały/czarny
Nr kat. 100458050
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 23 cm |
| Wysokość: | 29 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 29 cm |
| Kolor: | Czarny mat |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 350 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 63 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | NORTE |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 23 cm |
| Wysokość: | 29 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 29 cm |
| Kolor: | Czarny mat |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 350 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 63 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | NORTE |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet norte 1122 2 bl bm ro wh 2xe27/led biały/czarny
Nr kat. 100458050
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



