kinkiet moniq br1721402 1xe27 złoty/czarny
Nr kat. 100458021
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 48.50 cm |
| Długość: | 59.50 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 10 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Szkło |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MONIQ |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 48.50 cm |
| Długość: | 59.50 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 10 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Szkło |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MONIQ |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet moniq br1721402 1xe27 złoty/czarny
Nr kat. 100458021
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



