kinkiet maja 1880 1p grafitowy
Nr kat. 100249565
opis produktu
Szukasz uniwersalnego kinkietu, który posłuży przez wiele lat, a przy okazji nie wyjdzie z mody? Poznaj kolekcję uniwersalnych i minimalistycznych lamp i kinkietów zachowanych w ponadczasowym kolorze szarości, które sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych i industrialnych. Produkt w klasycznym kształcie można zamocować zarówno nad stolikiem nocnym, na korytarzu, jak również w salonie jako wieczorowe i nastrojowe oświetlenie dekoracyjne. W ofercie znajduje się wyłącznie kinkiet bez świetlenia – żarówka do nabycia odpowiednia do gwintu o mocowaniu E27.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 23 cm |
| Długość: | 19 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowy |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MAJA |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szukasz uniwersalnego kinkietu, który posłuży przez wiele lat, a przy okazji nie wyjdzie z mody? Poznaj kolekcję uniwersalnych i minimalistycznych lamp i kinkietów zachowanych w ponadczasowym kolorze szarości, które sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych i industrialnych. Produkt w klasycznym kształcie można zamocować zarówno nad stolikiem nocnym, na korytarzu, jak również w salonie jako wieczorowe i nastrojowe oświetlenie dekoracyjne. W ofercie znajduje się wyłącznie kinkiet bez świetlenia – żarówka do nabycia odpowiednia do gwintu o mocowaniu E27.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 23 cm |
| Długość: | 19 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowy |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MAJA |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet maja 1880 1p grafitowy
Nr kat. 100249565
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



