kinkiet luna 200 6012 2p czarny
Nr kat. 100249617
opis produktu
Oświetlenie Luna to kolekcja kinkietów w różnych kolorach. Prezentowany model to kinkiet w czarnym i eleganckim kolorze, który będzie idealnym zwieńczeniem pomieszczeń zachowanych w stylu nowoczesnej elegancji. Minimalistyczna forma sprawia, że kinkiety nie wychodzą z mody, a ponadto zapewniają ciepłą barwę światła i przytulną, nastrojową atmosferę. Produkt z wbudowanym oświetleniem LED wykonany został ze stopu metali. Ponadto kinkiet Luna Black objęty jest 2-letnią gwarancją. W sklepie Komfort dostępne są także inne kolory kinkietów Orion, które można dowolnie łączyć.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 20 cm |
| Długość: | 4.50 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LUNA |
| Produkt Eko: | Tak |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Oświetlenie Luna to kolekcja kinkietów w różnych kolorach. Prezentowany model to kinkiet w czarnym i eleganckim kolorze, który będzie idealnym zwieńczeniem pomieszczeń zachowanych w stylu nowoczesnej elegancji. Minimalistyczna forma sprawia, że kinkiety nie wychodzą z mody, a ponadto zapewniają ciepłą barwę światła i przytulną, nastrojową atmosferę. Produkt z wbudowanym oświetleniem LED wykonany został ze stopu metali. Ponadto kinkiet Luna Black objęty jest 2-letnią gwarancją. W sklepie Komfort dostępne są także inne kolory kinkietów Orion, które można dowolnie łączyć.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 20 cm |
| Długość: | 4.50 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LUNA |
| Produkt Eko: | Tak |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet luna 200 6012 2p czarny
Nr kat. 100249617
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



