kinkiet lemmi 1 1xgu10 biały
Nr kat. 100504210
opis produktu
Minimalistyczne, uniwersalne, funkcjonalne — tak w trzech słowach można opisać kinkiety i plafony LEMMI. Ich estetyka opiera się na prostych liniach oraz użyciu wysokiej jakości metalu z gładką, proszkową powłoką. Oczarowują czystością formy, zachwycają zgrabnym kształtem i zaskakują funkcjonalnością. Nieważne, czy zamontujesz lampę w dużej przestrzeni typu open space, czy w niewielkiej kawalerce - dzięki mocnym modułom LED oraz możliwości regulacji LEMMI zapewni odpowiednie doświetlenie. Minimalizm lamp przejawia się nie tylko w kompozycji, ale też kolorystyce. Do wyboru masz czerń i biel — klasyczne warianty, które doskonale uzupełnią przestrzeń w stylu skandynawskim, loftowym, classic glamour czy nowojorskim. W zależności od metrażu i funkcji pomieszczenia możesz wybrać pojedynczy kinkiet oraz dwu- lub trzypłomienny plafon.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 8 cm |
| Długość: | 8 cm |
| Wysokość: | 18.50 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LEMMI |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Minimalistyczne, uniwersalne, funkcjonalne — tak w trzech słowach można opisać kinkiety i plafony LEMMI. Ich estetyka opiera się na prostych liniach oraz użyciu wysokiej jakości metalu z gładką, proszkową powłoką. Oczarowują czystością formy, zachwycają zgrabnym kształtem i zaskakują funkcjonalnością. Nieważne, czy zamontujesz lampę w dużej przestrzeni typu open space, czy w niewielkiej kawalerce - dzięki mocnym modułom LED oraz możliwości regulacji LEMMI zapewni odpowiednie doświetlenie. Minimalizm lamp przejawia się nie tylko w kompozycji, ale też kolorystyce. Do wyboru masz czerń i biel — klasyczne warianty, które doskonale uzupełnią przestrzeń w stylu skandynawskim, loftowym, classic glamour czy nowojorskim. W zależności od metrażu i funkcji pomieszczenia możesz wybrać pojedynczy kinkiet oraz dwu- lub trzypłomienny plafon.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 8 cm |
| Długość: | 8 cm |
| Wysokość: | 18.50 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LEMMI |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet lemmi 1 1xgu10 biały
Nr kat. 100504210
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




















