kinkiet larata 36262 1xe27 biały
Nr kat. 100420047
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 16.50 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 5 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LARATA |
| Produkt polski: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 16.50 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 5 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LARATA |
| Produkt polski: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet larata 36262 1xe27 biały
Nr kat. 100420047
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





