kinkiet lamiena 21420m wh led biały
Nr kat. 100457936
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 14 cm |
| Długość: | 41.50 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 5 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 960 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 12 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | LAMIENA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 14 cm |
| Długość: | 41.50 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 5 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 960 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 12 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | LAMIENA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet lamiena 21420m wh led biały
Nr kat. 100457936
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



