kinkiet lakierowany globe 1xe27 biały
Nr kat. 100504114
opis produktu
Czy ściany w Twoim mieszkaniu są puste i wciąż czekają na dekoracyjne oświetlenie, które nada im charakteru? Wybierz kinkiet GLOBE i przekonaj się, jak jedna lampa może zupełnie odmienić styl wnętrza! Uniwersalny, biały kolor, matowe wykończenie oraz możliwość pomalowania na dowolny kolor sprawiają, że ta lampa daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Możesz więc puścić wodze fantazji, dobrać ulubioną barwę światła i cieszyć oko pięknym efektem. Kinkiet GLOBE doświetli i przyozdobi wybraną ścianę klimatycznym, dwustronnie rozchodzącym się snopem światła. Pasuje idealnie do nowoczesnych, designerskich wnętrz.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 13.50 cm |
| Długość: | 17 cm |
| Wysokość: | 14.50 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kształt: | Owalne |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PONTIUS |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Czy ściany w Twoim mieszkaniu są puste i wciąż czekają na dekoracyjne oświetlenie, które nada im charakteru? Wybierz kinkiet GLOBE i przekonaj się, jak jedna lampa może zupełnie odmienić styl wnętrza! Uniwersalny, biały kolor, matowe wykończenie oraz możliwość pomalowania na dowolny kolor sprawiają, że ta lampa daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Możesz więc puścić wodze fantazji, dobrać ulubioną barwę światła i cieszyć oko pięknym efektem. Kinkiet GLOBE doświetli i przyozdobi wybraną ścianę klimatycznym, dwustronnie rozchodzącym się snopem światła. Pasuje idealnie do nowoczesnych, designerskich wnętrz.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 13.50 cm |
| Długość: | 17 cm |
| Wysokość: | 14.50 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kształt: | Owalne |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PONTIUS |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet lakierowany globe 1xe27 biały
Nr kat. 100504114
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


















