kinkiet ibros gs-lwa-9w led 9w czarny
Nr kat. 100244813

opis produktu
KINKIET IBROS GS-LWA-9W BK to wysokiej jakości oświetlenie dekoracyjne, który wprowadzi wyjątkową atmosferę do pomieszczenia. Produkt jest bardzo wytrzymały. Cechuje się wysoką jakością oraz szczelnością. Został utrzymany w kształcie prostokąta w czarnym kolorze. KINKIET IBROS GS-LWA-9W BK to nowoczesna lampa, która odnajdzie swoje miejsce nie tylko w łazience nad lustrem, ale również w garderobie, przedpokoju, jadalni, kuchni, czy w salonie. KINKIET IBROS GS-LWA-9W BK jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Posiada klasę szczelności IP44, co oznacza, że jest odporny na bryzgającą wodę. Producent daje 2 lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety nad lustro |
|---|---|
| Szerokość: | 5 cm |
| Długość: | 63 cm |
| Wysokość: | 8 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 9 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | IBROS |
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
KINKIET IBROS GS-LWA-9W BK to wysokiej jakości oświetlenie dekoracyjne, który wprowadzi wyjątkową atmosferę do pomieszczenia. Produkt jest bardzo wytrzymały. Cechuje się wysoką jakością oraz szczelnością. Został utrzymany w kształcie prostokąta w czarnym kolorze. KINKIET IBROS GS-LWA-9W BK to nowoczesna lampa, która odnajdzie swoje miejsce nie tylko w łazience nad lustrem, ale również w garderobie, przedpokoju, jadalni, kuchni, czy w salonie. KINKIET IBROS GS-LWA-9W BK jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Posiada klasę szczelności IP44, co oznacza, że jest odporny na bryzgającą wodę. Producent daje 2 lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety nad lustro |
|---|---|
| Szerokość: | 5 cm |
| Długość: | 63 cm |
| Wysokość: | 8 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 9 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | IBROS |
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet ibros gs-lwa-9w led 9w czarny
Nr kat. 100244813
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
KINKIET IBROS GS-LWA-9W BK to wysokiej jakości oświetlenie dekoracyjne, który wprowadzi wyjątkową atmosferę do pomieszczenia. Produkt jest bardzo wytrzymały. Cechuje się wysoką jakością oraz szczelnością. Został utrzymany w kształcie prostokąta w czarnym kolorze. KINKIET IBROS GS-LWA-9W BK to nowoczesna lampa, która odnajdzie swoje miejsce nie tylko w łazience nad lustrem, ale również w garderobie, przedpokoju, jadalni, kuchni, czy w salonie. KINKIET IBROS GS-LWA-9W BK jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Posiada klasę szczelności IP44, co oznacza, że jest odporny na bryzgającą wodę. Producent daje 2 lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety nad lustro |
|---|---|
| Szerokość: | 5 cm |
| Długość: | 63 cm |
| Wysokość: | 8 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 9 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | IBROS |
| Produkt Eko: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


