kinkiet hubert mbm 2381/1 gd/amb 1xe27 złoty/czarny
Nr kat. 100457889
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 28 cm |
| Długość: | 28 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 25 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | HUBERT |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 28 cm |
| Długość: | 28 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 25 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | HUBERT |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet hubert mbm 2381/1 gd/amb 1xe27 złoty/czarny
Nr kat. 100457889
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



