kinkiet high 3090/35 chrom led chrom
Nr kat. 100457885
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 26 cm |
| Wysokość: | 19 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 19 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 240 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 5 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | HIGH |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 26 cm |
| Wysokość: | 19 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 19 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 240 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 5 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | HIGH |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet high 3090/35 chrom led chrom
Nr kat. 100457885
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



