kinkiet focus 5397 2x4w+1w led czarny
Nr kat. 100591251
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 8 cm |
| Długość: | 46.50 cm |
| Wysokość: | 46.50 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 4 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | FOCUS |
| Nowość: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 8 cm |
| Długość: | 46.50 cm |
| Wysokość: | 46.50 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 4 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | FOCUS |
| Nowość: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet focus 5397 2x4w+1w led czarny
Nr kat. 100591251
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











