kinkiet dorado lp-002/1w bk 1xg9 czarny/biały
Nr kat. 100305972
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 18 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 21 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DORADO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 18 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 21 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DORADO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet dorado lp-002/1w bk 1xg9 czarny/biały
Nr kat. 100305972
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





