kinkiet ceramiczny atena 1xe27 szary
Nr kat. 100503984
opis produktu
Szukasz owalnego, eleganckiego i pasującego do każdego stylu wnętrza oświetlenia? Kinkiet ceramiczny serii ATENA sprawdzi się w tej roli idealnie. Doświetli bowiem każde, nawet najciemniejsze pomieszczenie jasnym i ciepłym światłem. Owalny kształt sprawia, że lampa ma dużą powierzchnię, przez którą wydostaje się światło. Dzięki temu salon, przedpokój, łazienka czy sypialnia – słowem, dowolny pokój, w którym zostanie zamontowany – będzie idealnie oświetlony.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 14.50 cm |
| Długość: | 40.50 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ATENA |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szukasz owalnego, eleganckiego i pasującego do każdego stylu wnętrza oświetlenia? Kinkiet ceramiczny serii ATENA sprawdzi się w tej roli idealnie. Doświetli bowiem każde, nawet najciemniejsze pomieszczenie jasnym i ciepłym światłem. Owalny kształt sprawia, że lampa ma dużą powierzchnię, przez którą wydostaje się światło. Dzięki temu salon, przedpokój, łazienka czy sypialnia – słowem, dowolny pokój, w którym zostanie zamontowany – będzie idealnie oświetlony.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 14.50 cm |
| Długość: | 40.50 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ATENA |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet ceramiczny atena 1xe27 szary
Nr kat. 100503984
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


















