kinkiet bulbo sl.1682 1xg9 naturalne drewno/biały
Nr kat. 100567252
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 16 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Drewno |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BULBO |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 16 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Drewno |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BULBO |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet bulbo sl.1682 1xg9 naturalne drewno/biały
Nr kat. 100567252
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie















