kinkiet astral sl.1658 1xg9 biały
Nr kat. 100567229
opis produktu
Lampa ASTRAL to nowoczesna i elegancka propozycja oświetlenia, dostępna jako kinkiet oraz w formie żyrandola z 3 lub 5 punktami świetlnymi. Występuje w kolorze białym i czarnym, idealnie komponując się zarówno z minimalistycznymi, jak i bardziej klasycznymi wnętrzami. Szklane klosze o kulistym kształcie w połączeniu z prostą metalową konstrukcją nadają jej subtelnego, a zarazem wyrazistego charakteru.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 22 cm |
| Długość: | 10 cm |
| Wysokość: | 21 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | Astral |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa ASTRAL to nowoczesna i elegancka propozycja oświetlenia, dostępna jako kinkiet oraz w formie żyrandola z 3 lub 5 punktami świetlnymi. Występuje w kolorze białym i czarnym, idealnie komponując się zarówno z minimalistycznymi, jak i bardziej klasycznymi wnętrzami. Szklane klosze o kulistym kształcie w połączeniu z prostą metalową konstrukcją nadają jej subtelnego, a zarazem wyrazistego charakteru.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 22 cm |
| Długość: | 10 cm |
| Wysokość: | 21 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | Astral |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet astral sl.1658 1xg9 biały
Nr kat. 100567229
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




























