kalar szmaragd
Nr kat. 100137744
opis produktu
Chcesz stworzyć niepowtarzalne wnętrze, które zachwyci każdego swoim indywidualnym charakterem? W takim razie tradycyjny dywan KALAR SZMARAGD jest propozycją właśnie dla Ciebie. Produkt powstał w 100% z wełny. Dzięki temu utrzymuje wilgotność powietrza w pomieszczeniu – chłonie jej nadmiar i oddaje ją z powrotem, gdy jest sucho tworząc przyjemny mikroklimat. Produkt KALAR SZMARAGD prezentuje kształt prostokąta. To świetny dodatek do salonu, kuchni czy do sypialni. Łączy w sobie klimat retro oraz beżowy kolor. Jego waga to 2800 g/m2, a wymiary to 2,35 x 3,50 m. Dywan KALAR SZMARAGD został utkany maszynowo. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 2.35 x 3.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Chcesz stworzyć niepowtarzalne wnętrze, które zachwyci każdego swoim indywidualnym charakterem? W takim razie tradycyjny dywan KALAR SZMARAGD jest propozycją właśnie dla Ciebie. Produkt powstał w 100% z wełny. Dzięki temu utrzymuje wilgotność powietrza w pomieszczeniu – chłonie jej nadmiar i oddaje ją z powrotem, gdy jest sucho tworząc przyjemny mikroklimat. Produkt KALAR SZMARAGD prezentuje kształt prostokąta. To świetny dodatek do salonu, kuchni czy do sypialni. Łączy w sobie klimat retro oraz beżowy kolor. Jego waga to 2800 g/m2, a wymiary to 2,35 x 3,50 m. Dywan KALAR SZMARAGD został utkany maszynowo. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 2.35 x 3.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kalar szmaragd
Nr kat. 100137744






