kabina prysznicowa new trendy new soleo 60x195 walk-in czarna uniwersalna k-0766-wp
Nr kat. 100254434


opis produktu
Znakomitym pomysłem na wykończenie Twojej strefy prysznicowej może być nowoczesna KABINA PRYSZNICOWA NEW SOLEO BLACK 60X195 NEW TRENDY K-0766-WP. Swobodny dostęp do ścian pozwala na bezpieczne wejście do środka. Produkt składa się z przezroczystej tafli szkła, której profil oraz wspornik zostały wykończone w czarnym kolorze. KABINA PRYSZNICOWA NEW SOLEO BLACK 60X195 NEW TRENDY K-0766-WP została wykonana ze szkła hartowanego. Cechuje się ono większą wytrzymałością oraz zapewnia bezpieczne użytkowanie. Zostało pokryte nowoczesną powłoką. Dzięki temu na szkle nie tworzą się osady i zabrudzenia oraz łatwo je wyczyścić.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 19.41 kg |
| Symbol producenta: | K-0766-WP |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Znakomitym pomysłem na wykończenie Twojej strefy prysznicowej może być nowoczesna KABINA PRYSZNICOWA NEW SOLEO BLACK 60X195 NEW TRENDY K-0766-WP. Swobodny dostęp do ścian pozwala na bezpieczne wejście do środka. Produkt składa się z przezroczystej tafli szkła, której profil oraz wspornik zostały wykończone w czarnym kolorze. KABINA PRYSZNICOWA NEW SOLEO BLACK 60X195 NEW TRENDY K-0766-WP została wykonana ze szkła hartowanego. Cechuje się ono większą wytrzymałością oraz zapewnia bezpieczne użytkowanie. Zostało pokryte nowoczesną powłoką. Dzięki temu na szkle nie tworzą się osady i zabrudzenia oraz łatwo je wyczyścić.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 19.41 kg |
| Symbol producenta: | K-0766-WP |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy new soleo 60x195 walk-in czarna uniwersalna k-0766-wp
Nr kat. 100254434
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Znakomitym pomysłem na wykończenie Twojej strefy prysznicowej może być nowoczesna KABINA PRYSZNICOWA NEW SOLEO BLACK 60X195 NEW TRENDY K-0766-WP. Swobodny dostęp do ścian pozwala na bezpieczne wejście do środka. Produkt składa się z przezroczystej tafli szkła, której profil oraz wspornik zostały wykończone w czarnym kolorze. KABINA PRYSZNICOWA NEW SOLEO BLACK 60X195 NEW TRENDY K-0766-WP została wykonana ze szkła hartowanego. Cechuje się ono większą wytrzymałością oraz zapewnia bezpieczne użytkowanie. Zostało pokryte nowoczesną powłoką. Dzięki temu na szkle nie tworzą się osady i zabrudzenia oraz łatwo je wyczyścić.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 19.41 kg |
| Symbol producenta: | K-0766-WP |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


