kabina prysznicowa reflexa black 80x80x200
Nr kat. 100256180

opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA REFLEXA BLACK 80X80X200 to wysokiej jakości kabina z drzwiami uchylnymi, która łączy walor wizualny z funkcjonalnością oraz codzienną wygodą użytkowania. Prezentowana kabina kwadratowa mierzy 80 cm szerokości, 80 cm głębokości oraz 200 cm wysokości. Czarne profile wykonane z aluminium oraz wypełnienie z transparentnego szkła o grubości 6 mm stanowią gwarancję wieloletniej trwałości. Produkt odporny na szkodliwe działanie czynników mechanicznych niweluje problem zarysowanej oraz pękniętej powierzchni. Kabina kwadratowa przeznaczone do montażu prawostronnego i przyściennego objęta jest 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 84.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1346 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA REFLEXA BLACK 80X80X200 to wysokiej jakości kabina z drzwiami uchylnymi, która łączy walor wizualny z funkcjonalnością oraz codzienną wygodą użytkowania. Prezentowana kabina kwadratowa mierzy 80 cm szerokości, 80 cm głębokości oraz 200 cm wysokości. Czarne profile wykonane z aluminium oraz wypełnienie z transparentnego szkła o grubości 6 mm stanowią gwarancję wieloletniej trwałości. Produkt odporny na szkodliwe działanie czynników mechanicznych niweluje problem zarysowanej oraz pękniętej powierzchni. Kabina kwadratowa przeznaczone do montażu prawostronnego i przyściennego objęta jest 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 84.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1346 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa reflexa black 80x80x200
Nr kat. 100256180
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA REFLEXA BLACK 80X80X200 to wysokiej jakości kabina z drzwiami uchylnymi, która łączy walor wizualny z funkcjonalnością oraz codzienną wygodą użytkowania. Prezentowana kabina kwadratowa mierzy 80 cm szerokości, 80 cm głębokości oraz 200 cm wysokości. Czarne profile wykonane z aluminium oraz wypełnienie z transparentnego szkła o grubości 6 mm stanowią gwarancję wieloletniej trwałości. Produkt odporny na szkodliwe działanie czynników mechanicznych niweluje problem zarysowanej oraz pękniętej powierzchni. Kabina kwadratowa przeznaczone do montażu prawostronnego i przyściennego objęta jest 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 84.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1346 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


