kabina prysznicowa reflexa black 120x80x200
Nr kat. 100256186
opis produktu
Kabina prysznicowa Reflexa B 120x80x200 New Trendy Exk-1394 to model utrzymany w minimalistycznym i nowoczesnym stylu. Prezentowana kabina z drzwiami uchylnymi posiada prostokątny kształt o wymiarach 120 cm szerokości, 80 cm głębokości oraz 200 cm wysokości. Ponadto kabina New Trendy wyposażona została w czarny profil stanowiący konstrukcję kabiny prysznicowej. Zaś drzwi kabiny prostokątnej wypełnia transparentne szkło o grubości 6 mm. Produkt objęty 7-letnią gwarancją posiada powłokę ułatwiającą czyszczenie, a także wykazuje szczególną odporność na czynniki mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 96.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1394 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kabina prysznicowa Reflexa B 120x80x200 New Trendy Exk-1394 to model utrzymany w minimalistycznym i nowoczesnym stylu. Prezentowana kabina z drzwiami uchylnymi posiada prostokątny kształt o wymiarach 120 cm szerokości, 80 cm głębokości oraz 200 cm wysokości. Ponadto kabina New Trendy wyposażona została w czarny profil stanowiący konstrukcję kabiny prysznicowej. Zaś drzwi kabiny prostokątnej wypełnia transparentne szkło o grubości 6 mm. Produkt objęty 7-letnią gwarancją posiada powłokę ułatwiającą czyszczenie, a także wykazuje szczególną odporność na czynniki mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 96.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1394 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa reflexa black 120x80x200
Nr kat. 100256186
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



