kabina prysznicowa reflexa 80x80x200
Nr kat. 100256431
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA REFLEXA 80X80X200 NEW TRENDY EXK-1236/EXK-1241to wysokiej jakości produkt, który pozwoli Ci stworzyć funkcjonalną łazienkę. Produkt został utrzymany w kształcie kwadratu. Jego wymiary to 80 x 80 x 200 cm. Kabina powstała ze szkła transparentnego o grubości 6 mm. KABINA PRYSZNICOWA REFLEXA 80X80X200 NEW TRENDY EXK-1236/EXK-1241 została wyposażona w ramkę i profile w kolorze chromu oraz w podwójne uchylne drzwiczki. Jest pokryta powłoką easy clean. Kabina posiada możliwość montowania na brodziku lub bezpośrednio na podłodze. Producent udziela 7 lat gwarancji na produkt KABINA PRYSZNICOWA REFLEXA 80X80X200 NEW TRENDY EXK-1236/EXK-1241.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 58.90 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1236/EXK-1241 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA REFLEXA 80X80X200 NEW TRENDY EXK-1236/EXK-1241to wysokiej jakości produkt, który pozwoli Ci stworzyć funkcjonalną łazienkę. Produkt został utrzymany w kształcie kwadratu. Jego wymiary to 80 x 80 x 200 cm. Kabina powstała ze szkła transparentnego o grubości 6 mm. KABINA PRYSZNICOWA REFLEXA 80X80X200 NEW TRENDY EXK-1236/EXK-1241 została wyposażona w ramkę i profile w kolorze chromu oraz w podwójne uchylne drzwiczki. Jest pokryta powłoką easy clean. Kabina posiada możliwość montowania na brodziku lub bezpośrednio na podłodze. Producent udziela 7 lat gwarancji na produkt KABINA PRYSZNICOWA REFLEXA 80X80X200 NEW TRENDY EXK-1236/EXK-1241.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 58.90 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1236/EXK-1241 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa reflexa 80x80x200
Nr kat. 100256431
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



